Akce-2023-09

SBĚRATEL PRAHA ZÁŘÍ 2023

“Podzimní” Sběratel je naplánován na 8.(Pá) – 9.(So) září 2023. Všechny potřebné informace naleznete na stránkách sberatel.info.

Ve “Sběratelském” týdnu budou můžete v Praze navštívit i další zajímavé akce:

Výstava Země Františka Josefa – 150 let od objevení, která se koná v Knihovně geografie Přírodovědecké fakulty UK v Praze na Albertově. Přesná adresa: Albertov 6, Praha 2, 2. patro. Vstup je volný a otevřeno bude Po – Pá od 9:00 do 17:00. Výstava bude probíhat až do 31. ledna 2024. Další podrobnosti najdete na stránkách natur.cuni.cz. Doprava možná např. z tramvajové zastávky Albertov.

 

Ještě před zahájením Sběratele pro návštěvníky proběhnou v KD Barikádníků ve středu 6.září a ve čtvrtek 7.září akce nazvané Velká sběratelská burza známek a filatelistického zboží. Adresa KD je Saratovská 3420/2a, Praha 10 (nedaleko stanice metra Strašnická). Otevřeno bude od 10:00 do 16:00  Internetové stránky najdete ZDE.

PS Pokud fandíte foglarovskému světu jako já a budete mít v Praze čas, mrkněte na výstavu Rychlé šípy a tajemství Stínadel na Chvalském zámku, která se koná až do začátku listopadu. Fotogalerii najdete na isberac.cz. Chvalský zámek se nalézá na východě Prahy a je dostupný autobusem (zastávka Chvaly) nedaleko stanice metra Černý most.


Publikováno pro nezávislý CZ/SK blog - www.znamkovezeme.cz
  Přebírání obsahu jen s písemným souhlasem autora příspěvku !
--- Admin blogu ---  

CZ/SK NEZÁVISLÝ BLOG * GEOGRAFICKÁ FILATELIE * ASFE * STAMPS * STAMP ISSUING ENTITIES * GEOGRAPHIC PHILATELY