ROK 2021

YEAR 2021

Možná i Vám letošek rychle utekl. Závěr roku pro mne přináší moment, kdy se ohlédnu zpět, jaký ten rok byl. Přišly radosti (stal jsem se dědou) i starosti, asi jako u každého z nás. Ve sbírání jsem doplnil některé známkové země, k jiným jsem přidal nové doklady. Poštěstilo se mi získat materiály, na které jsem dlouho čekal. V závěru roku jsem našel novou motivaci a výzvu pro sbírání do budoucna. Abych mohl pokračovat, musel jsem se i s některými sbírkami rozloučit.

Známka ČP #1141 s vůní Vánoc

Letos jsem navštívil jedinou filatelistickou akci v zářijové Praze. Zde jsem se rád setkal po dvouleté odmlce s dalšími sběrateli. Na blog jsem přidal 11 příspěvků a 6 článků. Některé starší jsem doplnil. To byl ve zkratce můj rok z pohledu spokojeného filatelisty. Snad byl i ten váš podobný. Nyní si dopřeju pár dní pauzu a budu rád se svými blízkými. Děkuji vám za přízeň a přeji krásné prožití Vánoc.

Budu mít naději, že ten příští rok se nám všem vydaří. Hlavně přeji, ať si zachováme zdraví, štěstí, chuť do života a radost ze sbírání – PF 2022.

V závěru roku děkuji svým aktivním čtenářům za materiály pro příspěvky, cenné rady i další pomoc při tvorbě stránek. Letos mé poděkování patří zejména následujícím sběratelům (dle abecedy): Karel Bičovský, Antonín Boháček, Štěpán Kučera, Ludvík Mondschein, Jaromír Petřík, Antonín Polanský, Elias Tempelis, Leo Van der Velden. Velké poděkování patří také mé ženě Aleně, díky jejíž toleranci a podpoře se mohu věnovat nejen časově náročnému koníčku. Bez vás by blog nebyl takový, jaký je.

V příspěvku o ruské zemské poště jsem doplnil malý dárek všem, kteří zemstva sbírají – štítky do alba ve formátu xls.


Publikováno pro nezávislý CZ/SK blog - www.znamkovezeme.cz
  Přebírání obsahu jen s písemným souhlasem autora příspěvku !
--- Admin blogu ---  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *