VIP SEKCE ZZ

(aktualizováno – duben 2024)

Publikování textů, jejich aktualizace, ale i údržba tohoto rozsáhlého webu je pro mne s rostoucím věkem stále více náročnější. Jsem proto velmi rád za pomoc ze strany mých čtenářů. Rozhodl jsem se více zapojit aktivní uživatele, kteří se podílejí (nebo se plánují podílet) na chodu blogu. Proto jsem v březnu 2024 začal chystat “workshop” přístupný zaregistrovaným uživatelům. Pro pojmenování jsem zvolil název VIP sekce , protože lidé v této sekci jsou (a budou) velmi důležití pro další rozvoj blogu. Vývoji stránek, pro tuto sekci se nyní intenzivně věnuji. Postupně zkouším novou funkcionalitu a některým z vás jsem již zaslal pozvánky do této sekce, aby mi byli nápomocni s testováním.

………… CO OD ČLENŮ SEKCE OČEKÁVÁM ?

– Aktivní zapojení ve prospěch blogu. Ideálně uvítám články spojené s geografickou filatelií, které nebyly publikovány na internetu, nebo které dosud nebyly publikovány v češtině/slovenštině. Samozřejmě budu rád i za další pomoc (např. korektura textů, návrhy na doplnění/upřesnění obsahu článků, poskytnutí materiálů, vyhledávání informací a dokladů na internetu, pomoc s překladem, apod.).
Nemám zájem si osobovat seznam členů jen pro sebe. Protože je užitečná vzájemná komunikace s ostatními členy, tak na interní stránce pro registrované uživatele budou poskytnuty některé kontaktní a sběratelské údaje ve prospěch ostatních členů sekce. Samozřejmě v bezpečné formě – viz poslední odrážka o bezpečném sdílení informací.

………… JAKÉ VÝHODY ČLENSTVÍ V SEKCI PŘINÁŠÍ ?

– Neblokovaný přístup k textům a obrázkům na blogu.

– Můžete využít diskuzní fórum zaměřené na geografickou filatelii. To je pro přehlednost členěné podobně jako hlavní menu, tj. dle světadílů a regionů.

– Naleznete zde ukázky z rozpracovaných projektů. Zde uvítám vaše rady, případně pomoc s jejich dokončením.

– Představím jaké jsou další plány na blogu a co se chystá. Budete mít možnost to ovlivnit.

– Budete mít možnost přednostně číst některé příspěvky ještě před jejich oficiálním zveřejněním.

– Upozornění na novinky mohou být (dle zájmu) členům odesílány na e-mail.

– Na některých stránkách nebo v některých příspěvcích bude členům sekce dostupný rozšířený obsah.

– Přidal jsem také bezpečné sdílení vzájemných informací o vašem sbírání. Např. o tom, čemu se věnujete, co sháníte (chyběnky), co nabízíte k výměně, atd.

Sekce je apolitická, slouží pro sběratele známkových zemí. Členství v sekci je udělováno aktivním členům po dobu daného kalendářního roku. Členství může být zrušeno na přání uživatele. V případě porušení pravidel (etické chování, poskytnutí přístupových údajů, porušení zákona, pasivita, nezájem o dění v sekci) bude členství ukončeno.

Máte-li zájem aktivně se zapojit ve prospěch tohoto blogu, napište mi mail na mou adresu uvedenou v kontaktech. Děkuji a budu se těšit na další spolupráci.

 Jste již registrovaný uživatel? Pokračujte ZDE.


Publikováno pro nezávislý CZ/SK blog - www.znamkovezeme.cz
  Přebírání obsahu jen s písemným souhlasem autora příspěvku !
--- Admin blogu ---  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CZ/SK NEZÁVISLÝ BLOG * GEOGRAFICKÁ FILATELIE * ASFE * STAMPS * STAMP ISSUING ENTITIES * GEOGRAPHIC PHILATELY